Herbalyes Graviola

Soki

Herbalyes Graviola: czysty sok z owoców Annona muricata.

Pojemność 500 ml
Data ważności 31-12-2017
Rodzaj opakowania szklana butelka
Cena od:
44,10 zł
Od 249 zł wysyłka GRATIS!

HERBALYES GRAVIOLA

100% sok z owoców annona muricata

Annnona muricata popularnie Graviola jest drzewem, które rośnie w klimacie tropikalnym obu Ameryk. Dochodzi do 5-6 m wysokości i posiada duże błyszczące ciemnozielone liście. Jadalne owoce drzewa mają 15-23 cm średnicy. Wnętrze owocu jest białe z czarnymi nasionami. Z miąższu owoców pozyskiwany jest sok o słodko-kwaśnym smaku.


Sugerowany sposób użycia: 50 ml dziennie pół na pół z niegazowaną wodą mineralną.

graviola
17 października 2014

Jak ktoś pisze tu opinie to prośba żeby przy okazji pisać ile dziennie pije gravioli ile wg tej osoby to dawka optymalna


Ana.Sis
11 października 2013

Graviole piję już kilka miesięcy z bardzo dobrymi rezultatami. Chciałabym polecić wszystkim, bo dla mnie graviola była naprawdę wybawieniem z problemów jakie miałam. Nie mogę napisać jak bardzo graviola miała swój udział w leczeniu, ale myślę, że duży. Także myślę, że naprawdę warto spróbować.


Vikixd
7 sierpnia 2013

Graviolę podaję mojemu ojcu od miesiąca. Czuje się o wiele lepiej i nie wiem czy mu pomoże, ale po operacji nie chcemy, aby choroba wróciła. Plus za sprawą obsługę.


ja_maria
17 lipca 2013

Graviolę Herbalyes stosuje już z powodzeniem od trzech miesięcy. Jestem naprawdę zadowolona i moje problemy powoli znikają. Dziękuję za szybkie wysyłki. Pozdrawiam.


ElzbietaJ
17 kwietnia 2012

Witam, nie jestem w stanie powiedzieć czy graviola zwalcza komórki rakowe czy nie, ponieważ wyniki mam podobne do tych sprzed picia soku, wiem za to na pewno że czuje się dużo lepiej. Miałam bardzo poważne problemy z układem pokarmowym po chemii, ciągłe uczucie ciężkości w brzuchu, tak że dopiero w godzinach popołudniowych po kilku gorących herbatach byłam w stanie cokolwiek zjeść, w tej chwili po gravioli to uczucie minęło, mogę jeść normalnie a pamiętam jaka to była dla mnie wcześniej męczarnia. Samą chemię przechodzę dużo łagodniej, wcześniej musiały minąć ok. 2 tygodnie abym doszła do siebie, obecnie przez pierwsze dwa-trzy dni czuję się fatalnie, ale nawet one nie mogą się równać do tego co było wcześniej. Potworne bóle kości i stawów, które miałam po dawce chemii są jakby słabsze i zdecydowanie szybciej mijają. Dziękuje za szybką i fachową pomoc ze strony sklepu, przesyłki docierają bardzo szybko, z reguły na drugi dzień. Pozdrawiam serdecznie.


Dodaj opinię

Sugerowany sposób użycia: 50 ml dziennie pół na pół z niegazowaną wodą mineralną

Profilaktyka nowotworowa

Pomocniczo w czasie i po chemioterapii.

Zakażenia grzybami (np. grzybica paznokci) oraz pasożytami.

Łuszczyca, egzema, półpasiec

Oferujemy zniżki przy zakupie większej ilości produktów. Upusty są oferowane przy zakupie kilku sztuk tego samego produktu. Przykładowe upusty na Herbalyes Graviola:

  • 1 butelka: 49,00 zł
  • 2 butelki: 93,10 zł
  • 3 butelki: 132,30 zł


NASZEPRODUKTY


Poznaj gamę naszych produktów. Wszystkie oferowane przez nas soki są w 100% naturalne

Sklep internetowy Shoper.pl