Herbalyes Kurkuma

Herbalyes Kurkuma

Soki

Herbalyes Sok z Kurkumy to stuprocentowy, wysokiej jakości sok z kurkumy zawierający odpowiednio zachowane składniki aktywne. Sok ten uważany jest za „eliksir życia”.

Na chwilę obecną żaden z suplementów diety czy innych środków spożywczych nie może poszczycić się tak silnym działaniem przeciwzapalnym co świeża kurkuma. Taki wpływ na organizm produkt ten zawdzięcza dużej zawartości kurkuminoidów oraz olejków eterycznych.

Pojemność 250 ml
Data ważności 31-12-2017
Rodzaj opakowania szklana butelka
Cena od:
41,65 zł
Od 249 zł wysyłka GRATIS!

SOK Z KURKUMY - HERBALYES KURKUMA

100% sok z kłączy kurkumy

Naturalny i świeży sok jest najkompletniejszą i najbardziej aktywną formą kurkumy zdatną do spożycia.

Organiczny sok z kurkumy

Herbalyes Kurkuma sok to stuprocentowy, wysokiej jakości sok z kurkumy zawierający odpowiednio zachowane składniki aktywne. To sok wyciskany ze świeżych kłączy kurkumy rosnących na obszarach, gdzie do wspomagania upraw nie są stosowane pestycydy zagrażające środowisku.

Rzeczony sok okrzyknięto jedynym w swoim rodzaju, głównie z uwagi na jego kompozycję (świeża kurkuma) oraz nowoczesną technikę wyciskania, która pozwala na zachowanie zawartych w niej fitoskładników oraz składników aktywnych, takich jak kurkumina, olejki eteryczne, itp.

Odróżnia to sok z kurkumy od kurkumy sproszkowanej, która nie zawiera olejków eterycznych.

 

Wszelkie substancje, które mogłyby mieć negatywny wpływ na wytwarzany sok z kurkumy nie są stosowane w procesie produkcji oraz pakowania produktu. Oznacza to całkowitą rezygnację producenta ze stosowania:

 • alkoholu,
 • środków konserwujących oraz wzmacniaczy chemicznych,
 • gliceryny,
 • pieprzu oraz piperyny,
 • plastikowych opakowań.

 

Sok z kurkumy to nie suplement diety ani lekarstwo, a bogaty w składniki odżywcze naturalny sok, którego skład w znacznym stopniu odpowiada składowi świeżych kłączy kurkumy.

 

Sok ten charakteryzuje się odświeżającym, stymulującym oraz pikantnym smakiem.

 

Opakowanie (butelka z przyciemnianego szkła o pojemności 250 ml) chroni zawartość przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

 

Składniki:

 • wodny wyciąg z kurkumy (curcuma longa)*,
 • naturalny sok z kurkumy (curcuma longa)*,
 • środek zakwaszający: organiczny kwasek cytrynowy.

(*) pochodzący z upraw organicznych kontrolowanych przez PL-EKO-03

 

Zalecenia dotyczące spożywania soku


Zażywać 15 ml (jedną łyżkę stołową) soku z kurkumy dziennie. Substancję spożywać można w formie skoncentrowanej lub po rozpuszczeniu w wodzie, niesłodzonym soku owocowym.

Zaleca się spożywanie soku z rana na czczo, na 15-30 minut przed śniadaniem.

Przed spożyciem wstrząsnąć butelką.

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w przeciągu miesiąca.

Herbalyes Kurkuma 100% sok to:

 • 100 % wysokiej jakości soku z kurkumy
 • bez dodatku środków konserwujących oraz wzmacniaczy chemicznych

emi
8 kwietnia 2015

Stosuję sok z kurkumy od 3 tyg i dziś pierwszy raz nie czuję bólu kręgosłupa. Piję na zmianę z sokiem z aloesu, gdyż zawsze wiosną mam problemy z refleksem. Trzeba przyzwyczaić się do okropnego smaku tego soku, ale dziwna to rzecz- im dłużej pijesz, tym łatwiej połykasz :) czego jednak nie zrobi się dla zdrowia! Polecam wszystkim.


Marlena
25 stycznia 2015

Cieszę sie ze wkoncu znalazłam sok z kurkumy!!! Poznałam go będąc w Indiach, i jego wspaniałe właściwości!! Soku używam do potraw, bo smak nie jest moim ulubionym, ale nie pamietam kiedy chorowalam!! Ani ja ani moja rodzina, która chcąc nie chcąc musi jeść to co im podam, a eksperymentuje wiele!!!! Przy obecnym stanie żywności suplementy diety są niezbędne, wiec staram sie włączyć do naszego codziennego menu jak najwiecej zdrowej żywności. Polecam zatem ten sok, naprawdę świetny!!!!


Dodaj opinię

Oferujemy zniżki przy zakupie większej ilości produktów. Upusty są oferowane przy zakupie kilku sztuk tego samego produktu. Przykładowe upusty na Herbalyes Kurkuma:

 • 1 butelka: 49,00 zł
 • 2 butelki: 93,10 zł
 • 3 butelki: 132,30 zł
 • 6 butelek: 249,90 zł


NASZEPRODUKTY


Poznaj gamę naszych produktów. Wszystkie oferowane przez nas soki są w 100% naturalne

Sklep internetowy Shoper.pl