Herbalyes Tahitian Noni

Soki

Herbalyes Tahitian Noni to 100% sok z dojrzewających w słońcu owoców noni (Morinda citrifolia L.). Herbalyes Tahitian Noni to czysty, naturalny sok. Nie jest produkowany z proszku, suszu, metodą liofilizacji ani inną technologią powodującą przeróbkę soku.

Kraj pochodzenia: Polinezja Francuska

Produkt pochodzi z upraw ekologicznych . PL -EKO-03

Kontrola w Polsce Cobico Sp. z o.o.

Pojemność 1 litr
Data ważności 31-12-2022
Rodzaj opakowania szklana butelka
Cena od:
67,15 zł
Od 249 zł wysyłka GRATIS!

HERBALYES TAHITIAN SOK Z NONI

100% sok z owoców noni Morinda citrifolia L. Pasteryzowany

Morinda citrifolia to krzew lub drzewo znane na Polinezji pod nazwą noni, nono lub nonu. Od paru lat wzrosło zainteresowanie noni, ale owoc noni i nawet liście tej rośliny już od stuleci są stosowane na Polinezji.  Drzewa Morinda citrifolia rosną bardzo licznie (przeważnie dziko) i praktycznie wszędzie na Polinezji. Można je spotkać także na Tahiti oraz na 120 wyspach tego archipelagu, gdzie rosną w idealnych warunkach i z daleka od zanieczyszczeń, przy wyśmienitej przez cały rok pogodzie, na żyznej, bogatej w minerały glebie wulkanicznej. Owoc noni jest zbierany jedenaście razy do roku. Sok z owoców noni tradycyjnie jest spożywany przez mieszkańców Polinezji od stuleci.

Herbalyes Tahitian Noni wytwarzany jest według prostej, stosowanej od wieków na Polinezji tradycyjnej metody, bez żadnych technicznych zabiegów. Dojrzałe w słońcu owoce noni są zrywane ręcznie, myte i układane w dużych beczkach. Sok noni wycieka sam pod ciężarem owoców i jest następnie jedynie filtrowany.
Nasz produkt to naturalny, 100% czysty sok z noni, bez dodatku wody, cukru, innych soków lub chemicznych dodatków. Nasz sok noni nie jest uzyskiwany metodą liofilizacji, z proszku lub suszu

Stuprocentowy czysty sok noni ma brązowawą barwę i typowy, niesłodki, gorzkawo - cierpki smak. Jego naturalny, mocny smak można złagodzić chłodząc sok przed wypiciem. Tym, którzy nie chcą pić czystego soku noni, zalecamy wymieszanie go z niesłodzonym sokiem owocowym. 

Certyfikaty

Herbalyes Tahitian Noni pochodzi z upraw ekologicznych.
Kontrola w Polsce: Cobico Sp. z o.o. PL-EKO-03
Herbalyes Tahitian Noni ma pozytywną opinię SANCO (Europejskiej Komisji Zdrowia i Ochrony Konsumenta).

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Zalecana temperatura poniżej 25°C.
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Należy spożyć do 2 miesięcy po otwarciu.

Wartość odżywcza


Wartość odżywcza
w 100 ml
w 30 ml
Wartość energetyczna
38 kJ / 9 kcal
11 kJ / 3 kcal
Tłuszcz, w tym
kwasy tłuszczowe nasycone
<0,2 g
0 g
<0,1 g
0 g
Węglowodany, w tym
cukry
1,9 g
<1,4 g
0,6 g
<0,5 g
Białko
0,4 g
0,1 g
Sól
0,02 g
0,01 g

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy Wasz sok z noni jest pasteryzowany czy liofilizowany?

Liofilizacja to metoda przeróbki soku, pasteryzacja to metoda zwiększająca przydatność soku do spożycia. Mówimy o dwóch różnych tematach. Każdy sok noni otrzymany jakąkolwiek metodą musi być albo pasteryzowany albo potraktowany chemią, na przykład benzoesanem sodu. Liofilizacja nie sprawi, że sok z noni będzie miał dłuższy termin do spożycia, w najlepszym przypadku liofilizowany sok będzie musiał być pasteryzowany. Owoc noni, jak można przeczytać w niektórych tekstach, nie ma jakichś specjalnych substancji, które pozwolą konserwować sok noni i zwiększać jego przydatność do spożycia. 

Sposób użycia

Zaleca się picie czystego soku (porcja 30 ml dziennie - 2 łyżki stołowe) na czczo, jednak można go zmieszać z wodą lub sokami owocowymi.

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć.

Opakowanie zawiera około 33 sugerowanych porcji produktu.

Przeciwwskazania

Brak.

Oferujemy zniżki przy zakupie większej ilości produktów. Upusty są oferowane przy zakupie kilku sztuk tego samego produktu. Przykładowe upusty na Herbalyes Tahitian Noni:

1 butelka: 79,00 zł
2 butelki: 150,10 zł
3 butelki: 213,30 zł
4 butelek: 284,40 zł


NASZEPRODUKTY


Poznaj gamę naszych produktów. Wszystkie oferowane przez nas soki są w 100% naturalne

Sklep internetowy Shoper.pl