Herbalyes Tahitian Noni

Soki

Herbalyes Tahitian Noni to 100% sok z dojrzewających w słońcu owoców noni (Morinda citrifolia L.). Herbalyes Tahitian Noni to czysty, naturalny sok. Nie jest produkowany z proszku, suszu, metodą liofilizacji ani inną technologią powodującą przeróbkę soku.

Kraj pochodzenia: Polinezja Francuska

Produkt pochodzi z upraw ekologicznych . PL -EKO-03

Kontrola w Polsce Cobico Sp. z o.o.

Pojemność 1 litr
Data ważności 31-05-2024
Rodzaj opakowania szklana butelka
Cena od:
75,00 zł
Od 249 zł wysyłka GRATIS!

HERBALYES TAHITIAN SOK Z NONI

100% sok z owoców noni Morinda citrifolia L. Pasteryzowany

Morinda citrifolia to krzew lub drzewo znane na Polinezji pod nazwą noni, nono lub nonu. Od paru lat wzrosło zainteresowanie noni, ale owoc noni i nawet liście tej rośliny już od stuleci są stosowane na Polinezji.  Drzewa Morinda citrifolia rosną bardzo licznie (przeważnie dziko) i praktycznie wszędzie na Polinezji. Można je spotkać także na Tahiti oraz na 120 wyspach tego archipelagu, gdzie rosną w idealnych warunkach i z daleka od zanieczyszczeń, przy wyśmienitej przez cały rok pogodzie, na żyznej, bogatej w minerały glebie wulkanicznej. Owoc noni jest zbierany jedenaście razy do roku. Sok z owoców noni tradycyjnie jest spożywany przez mieszkańców Polinezji od stuleci.

Herbalyes Tahitian Noni wytwarzany jest według prostej, stosowanej od wieków na Polinezji tradycyjnej metody, bez żadnych technicznych zabiegów. Dojrzałe w słońcu owoce noni są zrywane ręcznie, myte i układane w dużych beczkach. Sok noni wycieka sam pod ciężarem owoców i jest następnie jedynie filtrowany.
Nasz produkt to naturalny, 100% czysty sok z noni, bez dodatku wody, cukru, innych soków lub chemicznych dodatków. Nasz sok noni nie jest uzyskiwany metodą liofilizacji, z proszku lub suszu

Stuprocentowy czysty sok noni ma brązowawą barwę i typowy, niesłodki, gorzkawo - cierpki smak. Jego naturalny, mocny smak można złagodzić chłodząc sok przed wypiciem. Tym, którzy nie chcą pić czystego soku noni, zalecamy wymieszanie go z niesłodzonym sokiem owocowym. 

Certyfikaty

Herbalyes Tahitian Noni pochodzi z upraw ekologicznych.
Kontrola w Polsce: Cobico Sp. z o.o. PL-EKO-03
Herbalyes Tahitian Noni ma pozytywną opinię SANCO (Europejskiej Komisji Zdrowia i Ochrony Konsumenta).

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Zalecana temperatura poniżej 25°C.
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Należy spożyć do 2 miesięcy po otwarciu.

Wartość odżywcza


Wartość odżywcza
w 100 ml
w 30 ml
Wartość energetyczna
38 kJ / 9 kcal
11 kJ / 3 kcal
Tłuszcz, w tym
kwasy tłuszczowe nasycone
<0,2 g
0 g
<0,1 g
0 g
Węglowodany, w tym
cukry
1,9 g
<1,4 g
0,6 g
<0,5 g
Białko
0,4 g
0,1 g
Sól
0,02 g
0,01 g

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy Wasz sok z noni jest pasteryzowany czy liofilizowany?

Liofilizacja to metoda przeróbki soku, pasteryzacja to metoda zwiększająca przydatność soku do spożycia. Mówimy o dwóch różnych tematach. Każdy sok noni otrzymany jakąkolwiek metodą musi być albo pasteryzowany albo potraktowany chemią, na przykład benzoesanem sodu. Liofilizacja nie sprawi, że sok z noni będzie miał dłuższy termin do spożycia, w najlepszym przypadku liofilizowany sok będzie musiał być pasteryzowany. Owoc noni, jak można przeczytać w niektórych tekstach, nie ma jakichś specjalnych substancji, które pozwolą konserwować sok noni i zwiększać jego przydatność do spożycia. 

Sposób użycia

Zaleca się picie czystego soku (porcja 30 ml dziennie - 2 łyżki stołowe) na czczo, jednak można go zmieszać z wodą lub sokami owocowymi.

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć.

Opakowanie zawiera około 33 sugerowanych porcji produktu.

Przeciwwskazania

Brak.


NASZEPRODUKTY


Poznaj gamę naszych produktów. Wszystkie oferowane przez nas soki są w 100% naturalne

Sklep internetowy Shoper.pl