Herbalyes Tahitian Noni

Soki

Herbalyes Tahitian Noni to 100% sok z dojrzewających w słońcu owoców noni (Morinda citrifolia L.). Herbalyes Tahitian Noni to czysty, naturalny sok. Nie jest produkowany z proszku, suszu, metodą liofilizacji ani inną technologią powodującą przeróbkę soku.

Kraj pochodzenia: Polinezja Francuska

Produkt pochodzi z upraw ekologicznych . PL -EKO-03

Kontrola w Polsce Cobico Sp. z o.o.

Pojemność 1 litr
Data ważności 30-06-2019
Rodzaj opakowania szklana butelka
Cena od:
67,15 zł
Od 249 zł wysyłka GRATIS!

HERBALYES TAHITIAN SOK Z NONI

100% sok z owoców noni Morinda citrifolia L. 

Morinda citrifolia to krzew lub drzewo znane na Polinezji pod nazwą noni, nono lub nonu. Od paru lat wzrosło zainteresowanie noni, ale owoc noni i nawet liście tej rośliny już od stuleci są stosowane na Polinezji.  Drzewa Morinda citrifolia rosną bardzo licznie (przeważnie dziko) i praktycznie wszędzie na Polinezji. Można je spotkać także na Tahiti oraz na 120 wyspach tego archipelagu, gdzie rosną w idealnych warunkach i z daleka od zanieczyszczeń, przy wyśmienitej przez cały rok pogodzie, na żyznej, bogatej w minerały glebie wulkanicznej. Owoc noni jest zbierany jedenaście razy do roku. Sok z owoców noni tradycyjnie jest spożywany przez mieszkańców Polinezji od stuleci.

Herbalyes Tahitian Noni wytwarzany jest według prostej, stosowanej od wieków na Polinezji tradycyjnej metody, bez żadnych technicznych zabiegów. Dojrzałe w słońcu owoce noni są zrywane ręcznie, myte i układane w dużych beczkach. Sok noni wycieka sam pod ciężarem owoców i jest następnie jedynie filtrowany.
Nasz produkt to naturalny, 100% czysty sok z noni, bez dodatku wody, cukru, innych soków lub chemicznych dodatków. Nasz sok noni nie jest uzyskiwany metodą liofilizacji, z proszku lub suszu

Stuprocentowy czysty sok noni ma brązowawą barwę i typowy, niesłodki, gorzkawo - cierpki smak. Jego naturalny, mocny smak można złagodzić chłodząc sok przed wypiciem. Tym, którzy nie chcą pić czystego soku noni, zalecamy wymieszanie go z niesłodzonym sokiem owocowym. 

Certyfikaty

Herbalyes Tahitian Noni pochodzi z upraw ekologicznych.
Kontrola w Polsce: Cobico Sp. z o.o. PL-EKO-03
Herbalyes Tahitian Noni ma pozytywną opinię SANCO (Europejskiej Komisji Zdrowia i Ochrony Konsumenta).

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Zalecana temperatura poniżej 25°C.
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Należy spożyć do 2 miesięcy po otwarciu.

Wartość odżywcza

w 100 ml

w 30 ml

Wartość energetyczna

38 kJ / 9 kcal

11 kJ / 3 kcal

Tłuszcz, w tym

kwasy tłuszczowe nasycone

<0,2 g

0 g

<0,1 g

0 g

Węglowodany, w tym

cukry

1,9 g

<1,4 g

0,6 g

<0,5 g

Białko

0,4 g

0,1 g

Sól

0,02 g

0,01 g

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy Wasz sok noni jest naprawdę oryginalny? Czytałem w Internecie, że jest firma, która posiada jedyne prawdziwe, oryginalne noni. Skąd taka cena, inne noni są droższe, czy to nie podróbka itp.

Większość sprzedawanych w Internecie soków noni pochodzi ze sprzedaży bezpośredniej. Sprzedaż sieciowa to w zasadzie piramida finansowa z jakimś produktem w tle. Stosunek ceny sprzedaży do kosztów wytworzenia w systemach sieciowych wynosi co najmniej 40:1. Reszta to system prowizji, marketing i cała działalność firmy. Jest więc dokładnie odwrotnie do tego, co podają w swoich tekstach reklamowych. Działalność takiej firmy jest o wiele droższa niż „zwykłej”. W zasadzie sprzedaż sieciowa byłaby niekonkurencyjna, gdyby nie fakt podkreślania wyjątkowości produktu. „Oryginalny, prawdziwy, reszta konkurencji ma sok noni niskiej jakości” itp.
W sumie jak inaczej mają to uzasadnić? Podstawowa działalność takiej firmy to dobre opakowanie, duża ilość ludzi w sieci oraz właściwe uzasadnienie przemieszane z uczuciem niezależności własnego biznesu. 
Jest wiele firm na świecie, które importują sok z noni. Nie ma jednego prawdziwego soku noni, tak jak nie można powiedzieć, że istnieje jeden prawdziwy sok z jabłek. Reklama „jedyny prawdziwy sok noni” to produkt co najwyżej średniej jakości i naprawdę nie warto się na to nabierać. Wszystko tak naprawdę zależy od metody produkcji jaką produkowany jest sok noni.

Czy Wasz sok z noni jest pasteryzowany czy liofilizowany?

To jest przykład działalności systemów sieciowych. Daje się ludziom uczucie, że coś rozumieją i mają wrażenie, że pytanie jest sensowne. Ta opinia często „chodzi” w Internecie i  toczy się cała bezsensowna dyskusja na ten temat. Pytanie jest nielogiczne. Liofilizacja to metoda przeróbki soku, pasteryzacja to metoda zwiększająca przydatność soku do spożycia. Mówimy o dwóch różnych tematach. Każdy sok noni otrzymany jakąkolwiek metodą musi być albo pasteryzowany albo potraktowany chemią, na przykład benzoesanem sodu. Liofilizacja nie sprawi, że sok z noni będzie miał dłuższy termin do spożycia. w najlepszym przypadku liofilizowany sok będzie musiał być pasteryzowany. Owoc noni, jak można przeczytać w niektórych tekstach, nie ma jakichś specjalnych substancji, które pozwolą konserwować sok noni i zwiększać jego przydatność do spożycia. 

Mamy następujące metody przeróbki soków:

  • proszkowa
  • susz
  • liofilizacja

 

Proszkowa metoda jest najtańsza. Sok przechodzi przez gorący bęben i otrzymuje się proszek. Przykład to kawa rozpuszczalna. Proszek jest łatwy do transportu, ładuje się go w beczki i z powrotem otrzymuje sok na przykład po przewiezieniu do Europy, mieszając go z wodą.To jest uproszczenie, ale daje pewien obraz. 90% składników jest utracona. 
Prawie wszystkie soki: noni, aloesy itd., jakie za 40 zł widzicie czasami w sklepach to właśnie coś takiego.

Susz podobnie. Metoda ta bardzo często stosowana jest przez niemieckie firmy. Bardzo często takie produkty otrzymane z suszu mają etykietę bio produktu tylko dlatego, że materiał wyjściowy z którego był zrobiony pochodził z plantacji ekologicznych.

Liofilizacja to najdroższa metoda przeróbki. Tylko bogate firmy na nią stać. Faktem jest, że składniki zostają zachowane, ale produkt jest przerabiany do postaci pulpy lub proszku. Metoda ta ma swoje uzasadnienie logistyczne. Łatwiej transportuje się przerobiony o niskiej objętości materiał. Ale nie jest prawdą, że produkt liofilizowany jest lepszy od naturalnego. Metoda liofilizacji została wymyślona przez wojsko amerykańskie w latach pięćdziesiątych, a potem przejęta przez przemysł spożywczy. Ma to uzasadnienie, kiedy musimy otrzymać żywność, która zachowuje składniki przy małej objętości. 
Na przykład ma to zastosowanie w wojskowości, lotach kosmicznych, alpinistyce.

Nasza firma preferuje naturalne produkty. Nasz sok noni importujemy w kadziach, z których następnie jest rozlewany. Jest to prosta, naturalna metoda. Z własnego, długiego doświadczenia z różnymi ziołami wiem, że naturalne produkty czy są to zioła, soki, czy żywność są najbardziej sprzyjające, bardziej niż lekarstwa czy produkty przerobione, w tym liofilizowane. Te ostanie dość szybko "podkręcają” organizm, a to nie jest dobra droga. Nie ma też żadnych gwarancji, że nie zostały dodane inne chemiczne dodatki do takiego produktu, dla zwiększenia „efektu”. 
Natura nie potrzebuje uzupełnienia. Dlatego preferujemy naturalny, czysty sok noni.

kaja
7 września 2015

sok pije moja siostra.widze duze zmiany w zdrowiu .ja tez chyba sie zdecyduje.


Ekadasi
3 marca 2014

Noni dla mnie ma wybitnie uspakajające działanie, chociaż to tylko jeden z wielu efektów na które liczyłam pijąc ten sok. Stała klientka.


polinka99
15 grudnia 2013

Po noni czuję przypływ energii. Stosowałam różne preparaty, ale po noni da się wyraźnie odczuć poprawę. Moje dzieci nie za bardzo lubią smak noni, ale jakoś się przyzwyczaiły. Cena noni mogłaby być mniejsza, ale trudno, jakość kosztuje.


jesssi
7 sierpnia 2013

Mimo, że noni nie smakuje zbyt przyjemnie teraz w czasie upałów piję go ochoczo. Wychładza organizm i dodaje energii na cały dzień. Teraz rozumiem dlaczego piją sok z noni w tropikach :)


Edzia89
1 sierpnia 2013

Wcześniej piłam już ten sok i czułam się po nim świetnie, więc ponownie postanowiłam go zamówić.Pierwsze rezultaty pojawiły się dość szybko przestałam być nerwowa, bezproblemowo zasypiałam, gwarantowany dobry sen,mój toczeń skóry zaczął znikać, co w ogóle było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Obsługa sklepu na szóstkę z plusem, a towar zabezpieczony wzorowo. Pozdrawiam:):)


t.luk
25 lipca 2013

Nie miałem wcześniej do czynienia z noni ani żadnym innym suplementem. Nie wiem czy poprawa jest taka jak obiecują, ale czuje się o wiele lepiej. Jak rano wypije noni czuje się dużo lepiej w ciągu dnia. Mam więcej energii i chęci do pracy. Zobaczymy jak dalej.


jagoda01
17 lipca 2013

Stosuje noni Herbalyes od jakiegoś czasu i czuje się o wiele lepiej szczególnie psychicznie. Lepiej śpię przede wszystkim co zawsze był dla mnie to problem. Dużo palę i też czuję, że noni mi pomaga na to. Cena jest dobra. Także polecam.


lenart_o
20 maja 2013

Noni z tego sklepu postawiła mnie na nogi w więcej niż jednym problemie zdrowotnym: 1.Miałem straszne bóle w klatce nie wiedziałem co to jest robiłem EKG 2x w tygodniu, które nic nie wykazały,potem badania laboratoryjne też nic ciekawego wszystkie parametry w normie, miałem holter 24h i też nic, w końcu moja mama znalazła gdzieś ten sok i kazała mi pić , bardzo sceptycznie podszedłem do wynalazku mamy stwierdzając , że pewno nie poprawi nic ale i też pewno nie pogorszy jako że o produktach placebo się naczytałem dużo , spodziewałem się że to jeden z następnych takich soków ..... I się zdziwiłem qrka.....:) po tygodniu złapałem się na tym ,że nie mam bólu w klatce tak po prostu minął i wszystko wróciło do normy , i jak na razie nie wróciło.. to było 6 miesięcy temu, Potem jak się skończyła butelka poprosiłem żonę ,żeby poszukała noni znalazła w aptece (brrrrrr.. cóż za rozrobiona w wodzie imitacja soku) po 2 butelkach powiedziałem nigdy więcej aptecznych wynalazków, poza tym miałem 2 sytuacje stresowe i niestety zacząłem odczuwać znowu nieciekawe uczucie w klatce piersiowej w trakcie spożywania noni z apteki. Czym prędzej wróciłem do tej Noni która tu można kupić, problemy zniknęły znów się czuję jak powinienem. To był 1 powód. 2. Byłem bardzo podatny na wszelkiego rodzaju klimatyzacje czy to samochodowe czy w marketach w samolotach lub hotelach zazwyczaj 1-2 dni po przebywaniu w pomieszczeniach lub w samochodzie z klimą kończyło bardzo ciężką anginą ropną i tygodniu albo 2 wyciętych z życiorysu na antybiotykach. od czasu jak piję noni czyli ok 6 miesięcy nie miałem anginy. Jeżdżę w końcu samochodem z klimą w pozycji ON i nic mi nie jest. 3. Podatność zapalenie gardła i zatok w zimie zniknęła , ta zima jest 1 od het het het kiedy nie zachorowałem ani razu 4. Wiele lat ciągłych chorób górnych drug oddechowych pomaga w rozwinięciu się łuszczycy no i mnie też to chwyciło , rozwinęło mi się to draństwo w książkowych miejscach czyli na łokciach, na kostkach na dłoni w tej chwili nie tylko zatrzymało się to draństwo ale cofnęło (co prawda używałem jakiś hormonów) ale co odstawiłem to wracało , teraz mając noni widzę bardzo powolne ale widoczne po pół roku efekty poprawy. Jeśli o mój niezdrowy tryb życia: nadal palę papierosy (niestety) co prawda jest to paczka na dwa dni ale zawsze piję kawę w ilości 3-4 dziennie, parę razy w miesiącu sięgam po alkohol , więc prowadzę się niedobrze ale efekt, który udało mi się osiągnąć dzięki noni jest niesamowity w tej chwili opowiadam o tym wszystkim i staram się żeby ten sok pomógł innym tak jak pomógł mnie pozdrawiam wszystkich NONInowiczów


moniczka6006
15 marca 2013

Produkt zbawienny na ból zołądka.Zdecydowanie polecam.


yola@adres.pl
21 września 2012

Mój tata, od niedawna cierpi na cukrzycę typu II, musiał codziennie zażywać leki na obniżenie cukru. Teraz pije codziennie rano na czczo sok noni i po miesiącu stosowania noni odstawił leki. Gdy skończyła mu się pierwsza butelka noni, juz po 2 dniach musiał wrócić do leków. Po 2 dniach spożywania noni, znów mógł odstawić leki. Sama zaczęłam pić sok noni, myślałam, ze pomoże mi przy migrenach, na razie nie widzę efektu jeśli chodzi o migreny, niestety nadal są, ale czekam na efekt po 3 miesiącach. Na razie zauważyłam, ze obniżyło mi sie ciśnienie, mogę pić kawę i nie mam tzw. dygotu, oraz nie mam już takiego dużego łaknienia, jem mniej, udało mi sie schudnąć 7 kg w ciągu miesiąca (dzięki diecie, ćwiczeniom, silnej woli, i wierzę, ze także dzięki noni, bo nie mam w ciągu dnia ciągłego \'ssania\' w żołądku). Tego lata pierwszy raz nie byłam pogryziona przez komary- myślę, że skoro noni tak śmierdzi, moja skóra też teraz wydziela jakiś zapach, którego ja nie czuję,(ani moi najbliżsi) ale komary z pewnością tak :-). Poczęstowałam sokiem noni koleżankę z Kuby, która zna noni, twierdzi, że w jej kraju bardzo dużo osób pije noni profilaktycznie i potwierdziła, że sok z firmy Herbalyes smakuje tak jak ten, który piła na Kubie. Dziękuje za miły kontakt i wszystkie udzielane mi odpowiedzi przez firmę Herbalyes.


Patti
9 czerwca 2012

Mój mąż od wielu lat miał problemy z żołądkiem. Kiedy pojawiał się ból natychmiast brał leki. Kiedy zaczął stosować sok noni , ból znikł po kilku dniowej terapii. Dziś stara się pić sok z noni codziennie, ponieważ nawet po wyeliminowaniu schorzenia działa wspomagająco na organizm i widać poprawę nie tylko w przypadku pracy żołądka. Polecam go tym, którzy stracili nadzieję w skuteczność leków przepisywanych przez lekarzy.


l00zka
31 maja 2012

Pije sok z noni od dłuższego czasu, i mogę powiedzieć, ze jest naprawę skuteczny. Miałam dosyć wysokie ciśnienie, byłam ciągle zmęczona i bez sil a teraz nie musze juz zażywać leków na ciśnienie i czuje sie dobrze, poprawił mi sie nastrój i nie kwękam ciągle, ze mi sie nie chce, nie mam siły itd. Polecam


Lemonka
9 maja 2012

A mnie tam sok z noni zmniejszył alergię na wiele rzeczy. piję od pół roku. tej zimy nie chorowałam, przeziębienia mam jednodniowe. nigdy dotąd tak nie miałam!!! Miła i szybka obsługa. Polecam gorąco.


jaco18
2 maja 2012

Po terapii sokiem noni pozbyłem się wrzodów i bólu stawów. Polecam ten sklep, szybka wysyłka, miły kontakt i towar pierwsza klasa.


ela1801
18 kwietnia 2012

Piłam ten sok (niestety nieregularnie) i muszę przyznać, że rzeczywiście w którymś momencie czułam się \"mocniejsza\". Ten suplement to na pewno dobra inwestycja, bo działa na nasz cały organizm i ogólnie polepsza i usprawnia jego prace. Jestem zadowolona z obsługi sklepu. Szybka wysyłka, paczka zabezpieczona idealnie.


Paczulka
14 kwietnia 2012

witam ja podaje sok noni od roku mojemu synowi. To bardzo dobry sok dla organizmu, ale smak tego soku okropny! Polecam


myszama
14 kwietnia 2012

Moja mama miała swego czasu poważne problemy ze stawami oraz z ogólnym brakiem odporności i anemią. Od dwóch lat pije sok Noni i czuje się teraz dużo silniejsza, nie choruje i ma dużo więcej energii. Bardzo polecam ten produkt oraz pozdrawiam miłą i kompetentną załogę sklepu.


monia
5 kwietnia 2012

Dzięki temu, że piłam ten sok noni, nie zachorowałam tej zimy, ani razu, mimo, że trybem życia wcale nie ułatwiałam (notorycznie niedosypianie, mnóstwo stresu). Normalnie chorowałabym na 100%, ale udało się – będę go nadal pić. Ekspresowa wysyłka, polecam.


bartosz_lesko@interia.pl
3 kwietnia 2012

Super. Jestem nowym klientem ale rewelacja. Kurier byl na drugi dzien rano. Paczka profesjonalnie zapakowana. Dobra a teraz o soku. Jest obledny. Smakuje tak sobie ale dzialanie i konsystencja..rewelacja. Jestem pod wrazenien zwlaszcza ze prowadze aktywny i zdrowy tryb zycia. Noni to magia. Kazdy z was poczuje co innego. Ja wiem ze teraz sprobuje Goji i Ravioli. Goji jem suszone i sa mega dobre a sok pewnie zamiata. Polecam sklep. Noni rzadzi niepodzielnie.


Jurex1
6 lutego 2012

Najlepszy sok noni, jaki do tej pory miałem okazję pić, czysty o paskudnym smaku, ale właśnie o to chodzi. Wysyłka szybka i dobrze zabezpieczona - całość oceniam na 6+.


elaqu
31 stycznia 2012

Otrzymałam dzisiaj przesyłkę z sokiem Noni. Przesyłka dotarła bardzo szybko i była rewelacyjnie zabezpieczona. Od jutra rozpoczynam kurację. Mam nadzieję, że na efekty nie będę musiała długo czekać. Pozdrawiam Wszystkich.


Inez
13 stycznia 2012

Witam.Pierwszy raz zamówiłam sok Noni.Jestem bardzo mile zaskoczona tak szybką i sprawną obsługą.Kurier zasługuje na słowa uznania.Monitoring wspaniała rzecz.O działaniu soku napiszę po wypiciu pierwszej butelki-szklanej /duże znaczenie/.Pozdrawiam serdecznie. Polecam wszystkim Obsługę sklepu i Firmę transportową Siódemka.


lenaambroziak
10 stycznia 2012

Super sklep i wzorcowa współpraca Sprawnie profesjonalnie !Produkty zgodne z opisem bez nachalnej reklamy.Dziękuję i deklaruję dalsze zakupy.Polecam wszystkim .Pozdrawiam!Lena Ambroziak


n_wojcik
17 listopada 2011

Wspaniały produkt, bardzo pomógł mi w walce z chorobą. Piję go regularnie i napewno zamawiać będę w tym sklepie - świetna obsługa i rewelacyjny sok.


dżidżi
10 listopada 2011

Zakupu dokonałam poraz pierwszy, ale już wiem, że nie poraz ostatni. SUPER FIRMA! Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Sok dotarł do mnie już następnego dnia. O soku napiszę po zastosowaniu. Dziękuję, pozdrowienia dla OBSŁUGI SKLEPU! ;))


herbakks
19 października 2011

Sok właśnie otrzymałem, a zamawiałem wczoraj! Super FIRMA! O soku napiszę jak zacznę zażywać ...


Lilaelek@op.pl
10 października 2011

Kupuję sok Noni w tej firmie od 3 lat,polecam wszystkim którzy szukają prawdziwego soku Noni. To że jest w szklanych butelkach ma duże znaczenie. Toksyczne związki z plastkikowych butelek przenikają do soku nie tylko tego soku ale wszystkich . Poza tym sok Noni z tej wlaśnie firmy wydaje się być najbardziej naturalnym produktem bez ulepszaczy. Piję go regularnie ,napewno pomaga mi w walce z chorobą. Z czystym sumieniem polecam tę firme w wyborze tego soku. Pozdrawiam


edisoft
21 września 2011

Z całego serca polecam zakup tego soku, niewiele zostało już na rynku firm, które oferują produkty tej jakości. Czuć, że pije się prawdziwy sok noni a nie wodę - jeszcze raz polecam.


Krzychuu
9 września 2011

Cieszę sie, że spróbowałem tego soku. Polecił mi go znajomy i wiem, że będę regularnie pił noni - efekt wspaniały, znów jestem pełen energii. Pozdrawiam obsługe sklepu :)


wojcikbozena@yahoo.co.uk
2 września 2011

Jestem bardzo zadowolona z produktów firmy Herbalyes. Sok noni daje mojemu cieżko choremu synowi i muszę powiedzieć, że właśnie ten sok pomógł mu na trawienie gdyż wczesniej musieliśmy męczyć syna wlewkami, odkąd dostaje ten sok nastąpiła poprawa. Pozdrawiam.


julitta
26 sierpnia 2011

Sok noni piłam przez 2,5 miesiąca przed wakacjami,a potem 2 miesiące przerwy.Wspaniałe skutki picia noni utrzymują się do dzisiaj i właśnie zamówiłam nową dostawę.Obsługa jest doskonała, miła i błyskawiczna.


Wiomag
4 sierpnia 2011

Pierwszorzędny sok - dziękuję za szybką, udana transakcję. Z całego serca polecam.


JerzyB
15 lipca 2011

Witam. To nie jest moje pierwsze zamówienie w tym sklepie - za każdym razem jestem pod wrażeniem szybkości z jaka paczki są wysyłane i doręczane. Działanie soku testuję na całej mojej rodzinie, nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś poważnie zachorował - mimo cierpkiego smak nie wyobrażam sobie dnia bez szklaneczki noni.


nina255
6 lipca 2011

Witam po raz pierwszy i myślę- nie ostatni.Dzisiaj otrzymałam paczkę i zażyłam pierwszą dawkę.Jeśli chodzi o smak to czuję prawdziwe noni (próbowałam wcześniej kilku firm),a o działaniu napiszę wkrótce. Przesyłka sprawnie,odpowiedzi na zadane pytania szybkie i rzeczowe. Szczerze polecam.


Fingolfin
29 czerwca 2011

Ekspresowa przesyłka, sok rewelacja. Szczerze polecam.


Awax
16 czerwca 2011

Jestem bardzo zadowolony z soku który kupiłem, miałem wątpliwości czytając te wszystkie informacje w internecie, ale na własnej skórze przekonałem się, że warto. Paczka przyszła błyskawicznie, bardzo dobrze zabezpieczona - kontakt wzorowy.


suchaw
8 czerwca 2011

Jestem stałą klientką i raczej nią zostanę. obsługa jest bardzo miła i zawsze pomocna. Zgodnie z moja prośba przesyłka została nadana ekspresowo i w takim też tempie dostarczona. Sok jest naprawdę dobrej jakości i pomaga. Wiem, bo testuję na sobie, całej mojej rodzinie (włącznie z bardzo chorą osobą) oraz wielu znajomych. Naprawdę polecam.


Moniak
7 czerwca 2011

Bardzo się cieszę że znalazłem ten sklep - pije noni od wielu lat, ale wreszcie mam tak dobry sok za dużo niższa cenę niż u innych firm. Szczerze polecam.


andyka
20 maja 2011

Super sok, po miesiącu picia czuję się znakomicie,przede wszystkim samopoczucie znacznie się poprawiło. Polecam wszystkim.


biopteka
19 maja 2011

Paczka dobrze zapakowana, przesyłka do 24h, sok jak w opisie. Czekam na inne produkty.


Stefanos
18 maja 2011

Świetnie się kupuje w tym sklepie, przesyłka z reguły dochodzi na drugi dzień, naprawdę dobrze zapakowane butelki no i przede wszystkim sok - chyba najlepszy w Polsce, w dodatku za śmiesznie małe pieniądze.


markus05
12 maja 2011

Bardzo dobry produkt i do tego świetna obsługa, to sama przyjemność robić zakupy w tym sklepie.


jsmierciak
8 kwietnia 2011

Sok Noni ,żona piła wcześniej o wiele droższy ,twierdzi,że tak samo czuje się dobrze gdy stosuje go również zakupu dokonaliśmy po raz trzeci. Wzmacnia siły przy mielodesplazji -niski poziom czerwonych ciałek krwi spowodowanej złą pracą szpiku.Obsługa rzetelna i fachowa .Gratulujemy


ewamik
5 kwietnia 2011

Jestem pod wrażeniem soku jak i świetnej obsługi sklepu. Sok pijemy (ja i mąż ) już od ponad roku i mamy się doskonale. Tak rzetelnej i fachowej obsługi można tylko pogratulować. Dziękuję :-)


Lilaelek@op.pl
20 marca 2011

Jestem mile zaskoczona,bo sok Noni pomaga mi w utrzymaniu dobrej kondycji w mojej chorobie. Piję sok już od prawie dwóch lat,jestem przekonana że ten sok jest całkowicie naturalny i dlatego kupuję go w tej firmie. Obsługa jest super ,nie ma żadnych problemow z zakupem i dostawą. Polecam wszystkim niezdecydowanym ,Herbayles to rzetelna firma. Lucyna


marcinl0
25 stycznia 2011

Noni na pewno dodaje energii, \"schodzi\" mi całkiem szybko, butelka ledwie starcza na tydzień, dobrze w lecie się pije bo jest niesłodki Powiem więcej - ze wszystkich środków które brałem na moją chorobę jedynie po noni odczuwam poprawę i wzrost sił witalnych. Znakomicie się z Herbalyes uzgadnia, naprawdę z przyjemnością zawieram transakcje. Marcin, Poznań


82michal
30 grudnia 2010

Witam, od niedawna rozpocząłem przygodę z tą firmą - działają błyskawicznie. Co do soku NONI - miałem styczność z sokiem dystrybuowanym ze Stanów - fakt był pyszny w smaku bo z dodatkami - ten w smaku pyszny nie jest - ale mi głownie chodzi o działanie lecznicze i jestem w stanie ten fakt pominąć bądź też przełkną ;) Podsumowując zamawiam kolejną dostawę bo wydaje mi się, że sok zaczyna działać i decyduję się na dalszą kurację. Pozdrawiam :)


kowdan2@wp.pl
29 grudnia 2010

Gorąco polecam produkt oraz super sprawnie działajacy sklep. Mam 100% pewnosć, to działa.Choruję na przewlekłe schorzenie krwi, jestem na terapii sterydowej. Po dłuższym zażywaniu Noni, moje wyniki się poprawiły. Polecam. Obecnie zamówiłam kolejny produkt Goji Bery.Rozpoczynam testowanie.:-)


Misiek1866
21 grudnia 2010

Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Sok NONI, który stosuję już od 2 miesięcy dodaje mi siły i energii. Namówiłem również na stosowanie soku z NONI swoją żonę i teścia. Oboje są zadowoleni i również polecają jego stosowanie.


Krzak
25 listopada 2010

Własnie odebrałam od kuriera GLS kolejne 3 butelki soku NONI. Dostawa jak zwykle szybka (1 dzień) i profesjonalna, jestem pod wrażeniem. Sam SOK NONI wydaje się dodawać mi energii i optymizmu. Na pewno działa pozytywnie na stan mojego ciała i ducha. Od ub. roku wypiłam już 4 butelki teraz czas na kolejne 3. Z czystym sumieniem polecam ale bez przekraczania wskazanej dawki. Aha, jedyny minusik to trochę paskudny smak ale da się wypiś ten kieliszeczek rano.


gosiawilga
8 października 2010

Jestem bardzo zadowolona z produktu jak i z przesyłki.Polecam wszystkim co mają problem ze zdrowiem ,ale nie tylko ,bo to jest dla każdego produkt. :)


0057MC18
4 września 2010

Polecam ten produkt wszystkim znajomym,efekty są już po wypiciu butelki.Paczka przyszła b.szybko,doskonale zabezpieczona.


ewurcja
23 sierpnia 2010

Od wielu lat choruje na reumatoidalne zapalenie stawow. Choroba ta wiaze sie z ciaglym bolem, sztywnoscia stawow. Leki powoduja, ze czulam sie ciagle zmeczona, ociezala i w zlym nastroju. Blisko rok temu uslyszalam o Noni i jego dzialaniu. Poniewaz jestem osoba dociekliwa zaczelam rowniez szukac wiekszej ilosci informacji w internecie. Chcialam sprawdzic czy sa jakies opinie na temat dzialania Noni w takich schorzeniach jak moje. Znalazlam. Opinie byly bardzo zachecajace. Postanowilam sprawdzic rowniez na sobie to dzialanie. Chcialam sie uwolnic od codziennego zazywania lekow przeciwbolowych, ktore niestety maja mnostwo paskudnych skutkow ubocznych. Obserwowalam jak reaguje moj organizm. Po niedlugim czasie czulam, ze mam wiecej energii, lepszy nastroj, cisnienie spadlo i nareszcie mialam normalne, nie musze brac codziennie tabletek przeciwbolowych i na nadcisnienie. Teraz, kiedy juz minelo kilka miesiecy od wypicia pierwszej butelki, moge nareszcie odetchnac, zaczelam zupelnie inaczej funkcjonowac, bez bolu, sztywnosci stawow rano. Lepiej spie, energia czasami mnie rozpiera :) czuje sie doskonale. Naprawde polecam bo sama sprawdzilam i wiem, ze dziala. A srodki przeciwbole i na obnizenie cisnienia to juz przeszlosc w moim przypadku :))


damiano
18 sierpnia 2010

Gorąco polecam jestem zdziwiony tak szybką i dobrze spakowaną przesyłka:) Dzisiaj dostałem produkt i zaczynam go pić:)


marcinl0
3 sierpnia 2010

Bardzo polecany przeze mnie produkt! Pomógł mi oraz moim znajomym już w wielu zdrowotnych problemach tak jak nadciśnienie, choroby nerek, duża poprawa samopoczucia i uczucia ciągłego zmęczenia.


Dodaj opinię

Sposób użycia

Zaleca się picie czystego soku (porcja 30 ml dziennie - 2 łyżki stołowe) na czczo, jednak można go zmieszać z wodą lub sokami owocowymi.

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć.

Opakowanie zawiera około 33 sugerowanych porcji produktu.

Przeciwwskazania

Brak.

Oferujemy zniżki przy zakupie większej ilości produktów. Upusty są oferowane przy zakupie kilku sztuk tego samego produktu. Przykładowe upusty na Herbalyes Tahitian Noni:

1 butelka: 79,00 zł
2 butelki: 150,10 zł
3 butelki: 213,30 zł
6 butelek: 402,90 zł


NASZEPRODUKTY


Poznaj gamę naszych produktów. Wszystkie oferowane przez nas soki są w 100% naturalne

Sklep internetowy Shoper.pl